Hakkımızda

Elsan Transformatör

Her zaman daha iyiyi sunmak için inovatif çözümler sunuyoruz.

 ELSAN TRAFO SANAYİ & TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ markası olarak enerji sektörünün kalbinde yer almaktadır.

Enerji Sektöründeki 13 yıllık  tecrübesi ile müşteri taleplerine uygun projeler üretmekteyiz.

Güven ve samimiyete dayalı güçlü ilişkiler kurmaya kendini adamış olan ELSAN TRANSFORMER, doğa dostu ve sürdürülebilir projelere imza atmaktadır.

Elsan Trafo

Elsan Transformatör

Elsan Transformatör olarak elektrik iletimi ve dağıtımı konusunda 13 yıllık tecrübe ile Güç ve Dağıtım Transformatörleri üreticisi ve hizmet sağlayıcısıyız.

Elsan Transformatör üretim tesisi 6.000 m² açık ve 8.000 m² kapalı olmak üzere 14.000 m² alana kuruludur.

2010 yılından bu yana Transformatör üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışı enerji sektörüne hizmet sağlamaktayız.

Şanlıurfa 1. organize sanayi bölgesinde kurmuş olduğumuz üretim tesisimiz hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta hemde bölge halkına istihdam sağlamaktadır.

Misyonumuz

Elsan Transformatör, çağın teknolojilerini  kullanarak sektörün taleplerine cevap olduğu gibi sektörde yenilikçi bir çizgiyi benimsemiştir. Müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde cevap veren Elsan Transformatör, üretilen her ürünün üzerindeki Elsan logosunu gururla taşımak adına kendisi ile rekabet halindedir.

Elsan Trafo
Elsan Trafo

Vizyonumuz

Deneyimli uzman kadrosu ile bölge de kendinden söz ettiren Elsan Transformatör, hali hazırda yurt dışı piyasasında var olup ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmektedir. Ürünlerimizi ihraç etiğimiz ülke sayısını yükseltip daha çok istihdam alanları oluşturmayı kendimize görev saymaktayız.